Global Nyelviskola

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Horváth Patrícia

német/angol nyelvtanár

Több mint 15 év nyelvoktatási (amiből 7év Ausztriában) gyakorlattal rendelkező német nyelvtanár, valamint gyakorlott ÖSD vizsgáztató. Oldott hangulat, mint egy baráti társaságban - óráimon erre törekszem. Amikor emberek között barátságok szövődnek, és mindenki elfelejti, hogy a tanulásnak stresszesnek kell lennie- sikerrel jártunk. Végtelen energiát ad, amikor látom ennek megvalósulását, illetve, hogy a hallgatók önbizalma, tudása napról napra növekszik, miközben sikerélménnyel gazdagodnak. A Ti visszajelzésetek ad számomra olyan pluszt, ami miatt a tanítás egyszerre hivatás és hobbi. A tanítással eltöltött másfél évtized és az öt éves nyelvvizsgáztatói praxis ezzel ajándékozott és ajándékoz meg minden nap.

 

Vissza a Csapatunkhoz